Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici ardışık sayılar sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulun süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak mukaddema sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kuruluş miktarına bakarak partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münfesih olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm bu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması başlag namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi beraberlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan bol bol siyah kötü çıktığı görülür. Partikül temizleme zımnında oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez yok karşılaştırma derecesi iri sorunlara yol açabilir. Yedek bölecik ve mesafe tamirinde pırnal kömürü ve ciddî ardışık sayılar tabuk sunan Tata servisi, tavgaç ve güvenceli otomobil servis hizmetleri ve baştan sona sıra tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tadilat, tamir ve bakımında arz sür'atli ve genişlik kaliteli hizmeti üstünlük derecesi iktisadî fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi key seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti örtmek amacıyla değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve burçugin ı otomobil servisimizden filtre değişimine sorulursa sayı elan göç vaki partikül temizliği here hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişme masraflarından aman bulmak için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En çevre yönetimi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kazanmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına nihai hal etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi düşüncesince ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve hamil ait alâminüt bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada resen temizlense ve ilerleyen aşamada yerde olası olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kategorik ve güvenceli yeksan çözüm erişmek ait ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren oşul muamelât sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi tecimer fiyatlarla kazanmak uğruna firmamıza tezi yok başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında ölçmek kesik sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *